Меню:
ua en ru
ISO icon
0 800 33-06-01
(дзвінки безкоштовні по території України)
067 213-24-14

Новини

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
AV-modul. Торговий павільон — що це таке?
Торговельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.
AV-modul. Потрібен модульний магазин?
Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.
AV-modul. Каркасні побутові будиночки — універсальне рішення для бізнесу та побуту
Побутовий будиночок являє собою підсобне приміщення, призначене для тимчасового перебування людей, зберігання робочих інструментів, обладнання, а також для подібних виробничих та побутових цілей.
AV-modul. Швидкомонтовані будівлі та споруди від лідера галузі — компанії «АВ-модуль group»
Металеві модульні будівлі виробництва компанії «АВ-модуль group» — це швидкостворювані блокові конструкції, зібрані з блок-контейнерів стандартних розмірів.
AV-modul. Як ми виробляємо модульні будівлі, що завоювали ринок
Модульні будівлі відрізняються міцністю, надійністю, коротким терміном зведення і відносно низькою вартістю.
AV-modul. Сучасні модульні будівлі на замовлення — довіру виправдано!
Вінницька компанія ТОВ «АВ-Модуль груп» вже більше 12 років випускає високоякісні модульні будівлі. Це не тільки малі архітектурні форми у вигляді торгових павільйонів, кіосків, побутових приміщень, КПП, але також і дачі, котеджі, каркасні будинки. Застосування новітнього професійного обладнання, сучасних технологій, завжди високоякісних матеріалів від перевірених постійних постачальників дозволяє компанії виробляти повністю укомплектовані та готові до використання споруди. Конструкторсько-технічний відділ компанії розробляє проекти модульних будівель з урахуванням вимог замовника і відповідно до його фінансових можливостей. При цьому завжди закладається висока якість кінцевого продукту. На виробничих лініях підприємства працюють кваліфіковані працівники — справжні професіонали своєї справи. За місяць монтується модульних споруд і каркасно-панельних будинків загальною площею до 500 м2 . Звернувшись в компанію ТОВ «АВ-Модуль груп», після всіх необхідних узгоджень, ви отримуєте готові до експлуатації якісні модульні споруди — з урахуванням заявлених вимог, в найкоротший термін і за оптимальною ціною. Компанія ТОВ «АВ-Модуль груп» є переможцем конкурсів "Компанія року 2019" і "Вибір споживача 2018" і нагороджена за їх підсумками, першоджерело - https://ukr-centr.com.ua/card.php?id=556167 . 

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам