Меню:
ua en ru
ISO icon
0 800 33-06-01
(дзвінки безкоштовні по території України)
067 213-24-14

Підключення комунікацій

Підключення комунікацій до будівлі

Кожна модульна будівля в обов'язковому порядку комплектується комплексним інженерним оснащенням. Підключення комунікацій здійснюється з урахуванням всіх побажань і переваг клієнта. Наша компанія забезпечить повноцінне обслуговування модульної споруди, включаючи установку інженерних систем і т.д.

Комунікації модульної будівлі

Комунікації модульної будівлі Підключення комунікацій у модульній будівлі

Модульний будинок, як і будь-яка інша споруда, передбачає проживання в ньому на постійній основі. На комфорт проживання не повинен впливати ні температурний режим, ні погодні умови. Модульний будинок, зведений нашими фахівцями, буде відрізнятися зручністю, довговічністю і практичністю. Комунікації модульної будівлі складаються з таких систем:

• Електропостачання. Підключення електрики з внутрішньої сторони приміщення найчастіше реалізується відкритим способом в кабель-каналі із застосуванням висококласних мідних проводів. Внутрішня електропроводка підключається до зовнішніх електромереж. Система електроживлення буде зведена в єдиний електрощит. Стандартна комплектація передбачає наявність розеток, світильників і електроприладів захисного відключення. При бажанні можна встановити автономні джерела живлення для аварійного освітлення.

Якщо замовник хоче, щоб об'єкт був автономним, приміщення обладнується акумуляторами, генераторами або сонячними панелями.

Загалом, електропроводка таких конструкцій відбувається за тим самим принципом, що і проведення електрики в капітальних будівлях.

• Санвузол забезпечується всією необхідною сантехнікою, а також бойлером і насосом.

• Опалювальна система. Стандартна комплектація модульних будівель зазвичай не комплектується опаленням. Для споруд модульного типу підійде, як тверде паливо, так і електрика. Якщо блок модулі застосовуються, як транспортуються мобільні пункти, їх обігрівають за допомогою буржуйок, електроконвекторів, водяного опалення від твердопаливних котлів (їх кількість буде прямо залежати від габаритів модульної будівлі).

Крім усього іншого, модульну споруду можна опалювати ІК обігрівачами, тепловими насосами, тепловими завісами, тепловими гарматами, електричними або дизельними батареями.

• Вентиляція. Існує 3 типи вентиляції модульної будівлі: природна, механічна і припливно-витяжна.

Для природної вентиляції підійдуть канальні вентилятори з наявністю захисних жалюзі. Або природна вентиляція буде здійснюватися через віконні і дверні прорізи. До слова, вікна можуть бути забезпечені захисними решітками.

Припливно-витяжний тип забезпечить подачу свіжого повітря і видалення брудного повітря.

• Каналізація та водопостачання. Подібного роду споруда може обладнуватися централізованим або локальним водопостачанням. Для розведення використовуються труби з металопластику або поліпропілену. Також розводка виконується з монтажем запірної арматури. Каналізацію можна встановити з відведенням та підключенням до центральних систем, або із застосуванням накопичувальної системи. Якщо будівля є автономною, встановлюються випускні септики. Також монтуються внутрішні комунікації.

Як бачите, модульні будівлі не поступаються стандартним житловим приміщенням в плані технічного та інженерного обладнання. Більш того, утеплена конструкція стін дає можливість зменшити теплові втрати і оптимізувати споживання електроенергії на обігрів об'єкта.

Інші наші послуги

Потрібна модульна будівля?
отримайте індивідуальну пропозицію

Клієнти

AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul. Метінвест
AV-modul. Епіцентр Агро
AV-modul. UBC-group
AV-modul. Kness
AV-modul. Подільський енергоконсалтінг
AV-modul. Rodina Energy
AV-modul. Hyundai
AV-modul. Ford
AV-modul. Fozzy
AV-modul. Еlectrolux

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам