Меню:
ua en ru

Проєктування

Проєктування - це запорука якісного будівництва модульних конструкцій. Наша спеціалізована компанія займається також проєктуванням на професійному рівні, здійснює його в кілька етапів, ми:

Офіс АВ Модуль group Проєктування модульної будівлі

В ході проєктування враховуються всі переваги і побажання клієнта. Наша команда профільних фахівців створює мобільні, універсальні і надійні рішення в проєктуванні модульних будівель. Ще на стадії проєкту ми ретельно продумуємо комфортну і ергономічну розводку електрики, водопровідної, вентиляційної, каналізаційної систем.

Співпраця з клієнтами у проєктуванні

Ми пропонуємо замовникам індивідуальне професійне проєктування на європейському рівні. Підтримуємо і спілкуємося з замовником на кожному з етапів створення проєкту. Навіть якщо у вас є потреба в нестандартному розміщенні блоків, наші висококласні майстри з багаторічним досвідом роботи виконають і це побажання.

В ході складання відповідних документів проводиться експертиза щодо відповідності з нормативною документацією та технічними рішеннями. Кожен з етапів проєктування передбачає:

З кожним із замовників будуть узгоджені наступні моменти:

Проєкт модульних конструкцій може бути розроблений за 2-ма напрямками:

Для всіх готових будівельних модулів є оптимальні параметри комунікацій. До найактуальніших типів готових модулів відносяться:

Перед тим, як завершити і узгодити проєкт, наші майстри при необхідності дають можливість замовнику внести правки, щоб отримати найкращий результат розробки. Висока кваліфікація і обізнаність фахівців нашої компанії дозволяє створити унікальний проєкт модульної конструкції і організувати підготовку документації до будівництва на гідному рівні.

Ми можемо запропонувати найкраще рішення, тому що маємо досвід проєктування, реалізації та користування модульних будівель, що дає можливість підказати, що краще і зручніше використовувати в кожному конкретному випадку. Звертайтеся! Менеджери зв'яжуться з вами протягом декількох хвилин для уточнення деталей.

Потрібна модульна будівля?
отримайте індивідуальну пропозицію

Інші наші послуги

Клієнти

AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul. Метінвест
AV-modul. Епіцентр Агро
AV-modul. UBC-group
AV-modul. Kness
AV-modul. Подільський енергоконсалтінг
AV-modul. Rodina Energy
AV-modul. Hyundai
AV-modul. Ford
AV-modul. Fozzy
AV-modul. Еlectrolux

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам