Меню:
ua en ru

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови користування сайтом. Якщо ви не згодні з цими умовами користування сайтом, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Інтернет-сайт https://avmodul-group.com.ua (надалі по тексту «АВ Модуль груп») дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього інтернет-сайту (надалі по тексту «Сайт») лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього Сайту надаються без будь-яких гарантій. АВ Модуль груп не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. АВ Модуль груп в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті АВ Модуль груп не зобов'язана оновлювати їх. АВ Модуль груп ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте Сайт АВ Модуль груп (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам