Меню:
ua en ru

Інформація про доставку

Умови доставки

Доставка продукції «АВ Модуль груп» здійснюється по всій території України та за її межі автотранспортом.

Як здійснюється доставка модульних будинків і конструкцій?

Ми самі вчасно доставимо і встановимо модульний будинок на місце установки. Вартість доставки в ваш регіон уточнюйте окремо. Будинки знімаються з машини краном і встановлюються на місце призначення. Монтаж займає 1-2 дні і виконується спеціально підготовленими монтажниками. Є можливість самовивозу.

Яка вартість доставки модульнї будівлі?

Вартість доставки в різні регіони України замовлень різного обсягу уточнюйте індивідуально.

Які чинники ми враховуємо при перевезенні модульних конструкцій?

Негабаритні конструкції шириною більше 3 метри (6х3) і масою більше 3 тонн потребують спеціального транспортного засобу та отримання дозволу, щоб їх перевезти.

Вимоги до машини. Перевезення модулів здійснюється за допомогою крана-маніпулятора. Вибираючи транспорт, необхідно враховувати вантажопідйомність авто і стріли маніпулятора. Важливими будуть також довжина і тип кузова.

Особливості навантаження і розвантаження. Оскільки для доставки конструкцій задіюються крани-маніпулятори, важливо забезпечити безперешкодний під'їзд техніки. Потрібно врахувати, щоб стріла маніпулятора дотягувалася до вантажу.

Вимоги до транспортування. Процес перевезення модульних будівель може відноситися як до стандартної доставки, так і до транспортування негабаритних вантажів.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам