Меню:
ua en ru

Про компанію

Компанія AB Модуль Group спеціалізується на розробці ефективних і довговічних швидкомонтованих будівель. Ми забезпечимо всім бажаючим проєктування, виготовлення і монтаж швидкомонтованої споруди на вищому рівні. Якість нашої продукції та послуг відповідає всім європейським стандартам і вимогам. Відвідавши офіційний сайт нашої компанії, клієнти зможуть детально ознайомитися з усіма різновидами послуг і продукції.

Колектив компанії АВ Модуль group  Співробітники компанії АВ Модуль group

Перелік послуг від AB Модуль Group

Замовники можуть в будь-який зручний час замовити у нас:

Серед різновидів нашої висококласної продукції:

Наша команда складається виключно з висококваліфікованих співробітників з багаторічним досвідом роботи в цій сфері діяльності. Компанія має сертифікат відповідності, продукція відповідає вимогам ГОСТ, впроваджена система контролю якості ISO 9001 діє до: 2015.

Для виробництва модульних конструкцій ми використовуємо новітнє високоточне обладнання. В процесі побудови будуть враховані останні інноваційні технології, а також переваги і побажання замовника.

    

Нагорода Компанія року 2019 АВ Модуль group Нагорода Вибір споживача 2018 АВ Модуль group Сертифікат ISO 9001:2015 - компанія АВ-Модуль Group - Україна

 

Сертифікат на систему управління якістю АВ Модуль group Сертифікат відповідності АВ Модуль group Сертифікат безпечності харчових продуктів та захисту споживачів - компанія АВ-Модуль Group - Україна
Дізнайтесь вартість вашого проєкта саме зараз

* Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних. Особисті дані не передаються третім особам

Клієнти

AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul. Метінвест
AV-modul. Епіцентр Агро
AV-modul. UBC-group
AV-modul. Kness
AV-modul. Подільський енергоконсалтінг
AV-modul. Rodina Energy
AV-modul. Hyundai
AV-modul. Ford
AV-modul. Fozzy
AV-modul. Еlectrolux

Що ви отримаєте від співпраці з нами?

Компанія AB Модуль Group здійснює:

  • Проєктування швидкомонтованих споруд будь-яких габаритів і дизайнерського рішення. Ми виконуємо індивідуальне проектування для кожного клієнта.
  • Власне виробництво на нашому підприємстві. Застосовується тільки сучасна апаратура, за рахунок чого гарантуємо відмінний кінцевий результат.
  • Оперативну доставку готових будинків на будівельний майданчик власним транспортом, що суттєво зменшує фінансові витрати клієнта.
  • Комплексні будівельні послуги, починаючи від установки металоконструкцій, закінчуючи монтажем дверей та вікон. Ми забезпечимо якісну роботу в максимально стислі терміни.

Вартість швидкомонтованих будівель набагато вигідніша, ніж цінова політика капітальних будівель. Таким чином, витрачені фінанси швидко окупляться.

Звести модульну конструкцію можна буде протягом близько 3-х тижнів. За час будівельного процесу ви отримаєте відповідну дозвільну документацію.

Модульні приміщення від нашої компанії багатофункціональні і практичні. Вони доступні для експлуатації в температурному діапазоні від -60 до +75 градусів.

Детальніше дізнатися про вартість та інші нюанси проєктування можна, зателефонувавши нам за контактним номером телефону або оформивши онлайн-заявку на сайті.

Наші фахівці можуть почати будівництво споруди незалежно від пори року. Ми готові приступити до роботи, як в зимовий, так і в літній сезон.

Крім цього, при необхідності, будівлю можна буде з легкістю демонтувати і транспортувати з одного місця на інше.

Ми - професіонали своєї справи. Довіртеся нам, AB-Модуль group розробить індивідуальний проєкт будинку швидкого спорудження відповідно до оптимальними для клієнта параметрами.

Незаперечні переваги співпраці з AB Модуль Group

  • Досвідчені фахівці.

Наша компанія веде регулярний контроль кваліфікації співробітників.

  • Налагоджене виробництво.

Незважаючи на багаторічний досвід роботи ми невпинно вигострюємо технологію виробництва, вдосконалюємо методику і відсіюємо недоліки.

  • Високоефективна апаратура.

Всі матеріали проходять ретельну обробку, фрезерування на професійному обладнанні, завдяки чому ми виготовляємо по-справжньому якісну продукцію.

  • Виробництво в обладнаних цехах.

Матеріали виробляються в сухих закритих обладнаних цехах, тому ми не залежимо від погоди і сезону.

  • Кожне замовлення проєктується індивідуально.

Ми проєктуємо замовлення в індивідуальному порядку, підтримуємо клієнта на всіх етапах виробництва. Наш продукт - справжній ексклюзив.

  • Надання фото і відео звіту.

Наше виробництво відкрито для спостереження. Клієнти зможуть в будь-який момент самостійно наочно контролювати процес виготовлення замовлення на будь-якій стадії.
 

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам