Меню:
ua en ru
ISO icon
0 800 33-06-01
(дзвінки безкоштовні по території України)
067 213-24-14

Про компанію

Компанія AB Модуль Group спеціалізується на розробці ефективних і довговічних швидкомонтованих будівель. Ми забезпечимо всім бажаючим проєктування, виготовлення і монтаж швидкомонтованої споруди на вищому рівні. Якість нашої продукції та послуг відповідає всім європейським стандартам і вимогам. Відвідавши офіційний сайт нашої компанії, клієнти зможуть детально ознайомитися з усіма різновидами послуг і продукції.

Колектив компанії АВ Модуль group  Співробітники компанії АВ Модуль group

Перелік послуг від AB Модуль Group

Замовники можуть в будь-який зручний час замовити у нас:

Серед різновидів нашої висококласної продукції:

Наша команда складається виключно з висококваліфікованих співробітників з багаторічним досвідом роботи в цій сфері діяльності. Компанія має сертифікат відповідності, продукція відповідає вимогам ГОСТ, впроваджена система контролю якості ISO 9001 діє до: 2015.

Для виробництва модульних конструкцій ми використовуємо новітнє високоточне обладнання. В процесі побудови будуть враховані останні інноваційні технології, а також переваги і побажання замовника.

    

Нагорода Компанія року 2019 АВ Модуль group Нагорода Вибір споживача 2018 АВ Модуль group

 

Сертифікат на систему управління якістю АВ Модуль group Сертифікат відповідності АВ Модуль group
Дізнайтесь вартість вашого проєкта саме зараз

* Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних. Особисті дані не передаються третім особам

Клієнти

AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul. Метінвест
AV-modul. Епіцентр Агро
AV-modul. UBC-group
AV-modul. Kness
AV-modul. Подільський енергоконсалтінг
AV-modul. Rodina Energy
AV-modul. Hyundai
AV-modul. Ford
AV-modul. Fozzy
AV-modul. Еlectrolux

Що ви отримаєте від співпраці з нами?

Компанія AB Модуль Group здійснює:

  • Проєктування швидкомонтованих споруд будь-яких габаритів і дизайнерського рішення. Ми виконуємо індивідуальне проектування для кожного клієнта.
  • Власне виробництво на нашому підприємстві. Застосовується тільки сучасна апаратура, за рахунок чого гарантуємо відмінний кінцевий результат.
  • Оперативну доставку готових будинків на будівельний майданчик власним транспортом, що суттєво зменшує фінансові витрати клієнта.
  • Комплексні будівельні послуги, починаючи від установки металоконструкцій, закінчуючи монтажем дверей та вікон. Ми забезпечимо якісну роботу в максимально стислі терміни.

Вартість швидкомонтованих будівель набагато вигідніша, ніж цінова політика капітальних будівель. Таким чином, витрачені фінанси швидко окупляться.

Звести модульну конструкцію можна буде протягом близько 3-х тижнів. За час будівельного процесу ви отримаєте відповідну дозвільну документацію.

Модульні приміщення від нашої компанії багатофункціональні і практичні. Вони доступні для експлуатації в температурному діапазоні від -60 до +75 градусів.

Детальніше дізнатися про вартість та інші нюанси проєктування можна, зателефонувавши нам за контактним номером телефону або оформивши онлайн-заявку на сайті.

Наші фахівці можуть почати будівництво споруди незалежно від пори року. Ми готові приступити до роботи, як в зимовий, так і в літній сезон.

Крім цього, при необхідності, будівлю можна буде з легкістю демонтувати і транспортувати з одного місця на інше.

Ми - професіонали своєї справи. Довіртеся нам, AB-Модуль group розробить індивідуальний проєкт будинку швидкого спорудження відповідно до оптимальними для клієнта параметрами.

Незаперечні переваги співпраці з AB Модуль Group

  • Досвідчені фахівці.

Наша компанія веде регулярний контроль кваліфікації співробітників.

  • Налагоджене виробництво.

Незважаючи на багаторічний досвід роботи ми невпинно вигострюємо технологію виробництва, вдосконалюємо методику і відсіюємо недоліки.

  • Високоефективна апаратура.

Всі матеріали проходять ретельну обробку, фрезерування на професійному обладнанні, завдяки чому ми виготовляємо по-справжньому якісну продукцію.

  • Виробництво в обладнаних цехах.

Матеріали виробляються в сухих закритих обладнаних цехах, тому ми не залежимо від погоди і сезону.

  • Кожне замовлення проєктується індивідуально.

Ми проєктуємо замовлення в індивідуальному порядку, підтримуємо клієнта на всіх етапах виробництва. Наш продукт - справжній ексклюзив.

  • Надання фото і відео звіту.

Наше виробництво відкрито для спостереження. Клієнти зможуть в будь-який момент самостійно наочно контролювати процес виготовлення замовлення на будь-якій стадії.
 

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам