Меню:
ua en ru

Монтаж на ділянці

Монтаж модульних будівель на ділянці

Модульний будинок - це конструкція, яка складається з різнотипних блок-контейнерів. Блок-контейнери застосовуються для будівництва будівель підсобного, житлового або адміністративного типу. В силу того, що блок-контейнери відрізняються простотою конструкції і стандартними розмірами, їх установка здійснюється досить швидко.

Крім цього, особливості цих елементів дозволяють оперативно запустити модульний будинок в експлуатацію. Модульний об'єкт - це ідеальний варіант для цінителів недорогих і якісних рішень.

Монтаж модульної будівлі Монтаж модульного офіса

Монтаж такого роду будівлі на ділянці здійснюється дуже швидко і просто, майданчик залишається чистим, без бруду, як при капітальному будівництві. Саме приміщення з модулів фактично монолітне, тому монтаж виконаний на професійному рівні дозволяє заощадити купу часу.

Також установка може бути здійснена на будь-якій ділянці, немає необхідності в ніякій додатковій документації. При потребі, виконується демонтаж, після чого будівлю знову можна з легкістю перенести на нове місце.

Переваги звернення до «АВ Модуль Group»

Наша компанія здійснює установку модульних будівель за індивідуальними проектами. Тривалість монтажу модульного будівлі буде прямо залежати від того, наскільки об'єкт масштабний. Збірку модульного будинку виконають висококваліфіковані фахівці в максимально стислі терміни.

Модульний будинок - незаперечні плюси конструкції

Модульний будинок також відрізняється лояльною ціною, а блочно-модульні будівлі мають перелік переваг:

Установка будівлі можлива в регіонах з несприятливим кліматом. Також можна звести об'єкт з декількох поверхів (до трьох включно).

Монтаж таких конструкцій особливо актуальний на ділянках, де недоцільно використовувати традиційні будівельні матеріали.

Етапи складання об'єктів з блок-контейнерів

1. Монтаж блок-контейнера починається з доставки транспортного пакета на місце установки.

Далі відбувається установка і розпакування транспортної упаковки.

2. Після цього зводиться конструкція. Всі модулі закріплюються між собою. Щоб будинок був гідроізольованим, ми вдаємося до застосування відповідних герметиків.

Щоб провести монтаж блок-контейнера, немає необхідності в будівельній апаратурі і всіх технічних засобах. Установку можуть виконувати два фахівця. Використовується тільки кран-маніпулятор. Процедура монтажу сумарно займає близько 2-х годин. З внутрішньої сторони стінових панелей буде проведена електрика. За бажанням клієнта, блок-контейнер обладнується вентиляційною системою і кондиціонуванням.

В обов'язковому порядку проводиться водопостачання, опалювальна та каналізаційна системи і т.д. У нас демократична ціна і гідний рівень обслуговування. Іноді може здатися, що це занадто просто, але варто зауважити, що саме правильний монтаж дасть вам гарантію, що конструкція буде довговічною і надійною.

Інші наші послуги

Потрібна модульна будівля?
отримайте індивідуальну пропозицію

Клієнти

AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul. Метінвест
AV-modul. Епіцентр Агро
AV-modul. UBC-group
AV-modul. Kness
AV-modul. Подільський енергоконсалтінг
AV-modul. Rodina Energy
AV-modul. Hyundai
AV-modul. Ford
AV-modul. Fozzy
AV-modul. Еlectrolux

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам