Меню:
ua en ru

Доставка модульних будинків

Доставка готових будинків на місце монтажу

Модульний будинок блок-контейнер має великий попит на сьогоднішній день. Це ідеальна альтернатива капітальних будівель за бюджетною вартістю. Покупку модульної будівлі ми радимо здійснити в нашій компанії «АВ МОДУЛЬ Груп». У нас максимально вигідні умови придбання і доставки модульної будівлі з блок-контейнерів.

Доставка модульної будівлі замовнику Транспортування модульної будівлі

Компанія вже давно і успішно доставляє свою продукцію в усі регіони України та за кордон. Є можливість доставки найбільших об'єктів. Фахівці поділяють їх на необхідні модулі та оперативно перевозять на попередньо зазначену локацію. Також доставку може здійснити клієнт, самостійно.

Замовивши будівлю-контейнер у нас, клієнту буде надано проект, буде прорахована вартість будівлі. Також замовника проконсультує фахівець з подальшим виїздом на об'єкт будівництва.

Доставка модульних будинків з блок-контейнерів нашою компанією здійснюється по всій території України і в ближнє зарубіжжя.

Наскільки оперативно буде доставлена та встановлена будівля з блок-контейнерів?

Після того, як замовник вносить передоплату, в договорі прописуються терміни зведення модульного приміщення. Після цього ми безпосередньо з клієнтом узгоджуємо час доставки.

Як здійснюється доставка модулів з блок-контейнерів?

Блок-контейнер доставляється на місце установки швидкомонтованого модульного приміщення за допомогою наших вантажних транспортних засобів. Ціна цієї послуги від нашої компанії істотно нижче, ніж у аналогічних підприємств. Це пов'язано з тим, що виробництво «АВ МОДУЛЬ Груп» знаходиться в Україні, завдяки чому вам не потрібно буде витрачати великі гроші на експорт та інші додаткові податки.

Наші висококласні фахівці самостійно привезуть, вивантажать і встановлять готовий модульний будинок за мінімальний проміжок часу. Модульний контейнер знімається за допомогою відповідного крана-маніпулятора, після чого здійснюється безпосередня установка будинку з блок-контейнерів. Цей процес монтажу будинку на відповідному місці займе буквально 1-2 години, в залежності від габаритів і комплектації конструкції.

Можливі варіанти оплати доставки готового модульного будинку

Для максимального комфорту замовника ми можемо запропонувати кілька варіантів оплати доставки модуль-будівлі на місце:

При оформленні замовлення нами будуть надані реквізити для оплати.

Доставка і монтаж будівель (битовок, дачних будинків, гаражних приміщень) здійснюється в обумовлений термін. Доставка споруд від виробництва до місця призначення реалізується на вантажному автомобілі. При цьому ми дотримуємося всіх необхідних законодавчих норм і технічних стандартів.

Ціна на послугу доставки буде прямо залежати від відстані між виробництвом і місцем призначення, від типу модульного приміщення і від його габаритів.

Цінова політика доставки не входить у вартість роботи, ціна обговорюється в індивідуальному порядку, коли між нами і клієнтом укладається договір.

Розвантаження

Розвантаження і установка модульного приміщення на місце проводиться з використанням автокрана.

Автокран замовляє сам клієнт на місце установки замовленого об'єкта.

Наша спеціалізована компанія надає всім замовникам відпрацьовану і налагоджену систему логістики по всій території України і ближнього зарубіжжя. Вам гарантований оперативний монтаж і доставка придбаного модульного приміщення. Звертайтеся до нас прямо зараз, з нетерпінням будемо чекати дзвінків і оформлення онлайн-заявок! Ми гарантуємо оперативну доставку модульних будівель на місце монтажу за мінімальною ціною в термін!

Інші наші послуги

Потрібна модульна будівля?
отримайте індивідуальну пропозицію

Клієнти

AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul.
AV-modul. Метінвест
AV-modul. Епіцентр Агро
AV-modul. UBC-group
AV-modul. Kness
AV-modul. Подільський енергоконсалтінг
AV-modul. Rodina Energy
AV-modul. Hyundai
AV-modul. Ford
AV-modul. Fozzy
AV-modul. Еlectrolux

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам