Меню:
ua en ru

Як ми виробляємо модульні будівлі, що завоювали ринок

AV-modul. Як ми виробляємо модульні будівлі | АВ-Модуль груп

Модульні будівлі відрізняються міцністю, надійністю, коротким терміном зведення і відносно низькою вартістю.

Блокові конструкції збираються з модулів, виготовлених на заводі. Вони насправді збірно-розбірні, тому їх легко перевозити, а в разі необхідності — перепланувати в будь-якій комбінації. Такі споруди не потребують капітального фундаменту, оскільки мають невелику вагу, і для них не потрібно дозвільних документів на будівництво.

Всі швидкостворювані модульні будівлі, що випускаються компанією «АВ-модуль group», відповідають діючим санітарним та пожежним нормам і правилам. Мають сучасне оздоблення високоякісними матеріалами, оснащуються відповідними інженерними комунікаціями (електропроводка, сантехніка, кліматичне обладнання). Мають оптимальну теплову і звукоізоляцію.

Особливості виробництва модульних будівель

Для спорудження каркаса майбутньої модульної будівлі ми використовуємо міцну низьковуглецеву сталь, покриту шаром цинку для захисту від корозії. Такий каркас успішно протистоїть зовнішнім чинникам і зберігає міцність протягом більш ніж 40 років.

Відповідно до вимоги замовника внутрішня частина приміщення оснащується всіма необхідними комунікаціями. За рахунок оздоблювальних матеріалів та необхідного обладнання досягається потрібна ступінь комфорту.

Проектування модульних будівель

На стадії проєктування і попередніх узгоджень ми прагнемо врахувати архітектурні переваги, функціональні вимоги і естетичні побажання наших клієнтів. У нас перевірені багаторічним співробітництвом надійні постачальники, і ми готові надати сертифікати відповідності якості на кожен матеріал, який використовується при виробництві модульних будівель. Каркасно-модульна технологія дозволяє зводити міцні та надійні будівлі висотою до трьох поверхів.

Етапи будівництва

Виготовлення всіх елементів модулів проходить на спеціалізованому заводі. Це дозволяє кожну операцію довести до досконалості і контролювати якість на кожному етапі: підготовку металоконструкцій і блоків, складання модулів і виконання оздоблювальних робіт. Повний цикл виробництва передбачає монтаж утеплення, шумоізоляції, установку вікон і дверей, захист від несприятливих природних чинників.

Будівництво якісних і довговічних модульних споруд, як і виробництво інших блочних конструкцій, включає наступні етапи:

  • Проєктування. Клієнт може зробити вибір з готових варіантів або замовити розробку індивідуального проєкту будинку.
  • Вибір матеріалів. Для виробництва модульних будівель використовуються контейнери стандартних розмірів, розроблені за спеціальним замовленням або комбіновані збірні конструкції. Їхній каркас являє собою металеву конструкцію, на яку кріпляться стіни, підлога і дах.
  • Утеплення. Захист від зовнішніх природних чинників припускає використання екологічно бездоганних матеріалів з високим класом пожежної безпеки.
  • Підготовка до встановлення інженерних комунікацій. Укладається електропроводка, готуються точки для входу/виходу водогінних і каналізаційних труб.
  • Декоративні роботи. Зовнішня і внутрішня обробка виконуються на заводі.
  • Збірка модулів. З'єднання елементів виконується в заводському цеху. Завдяки цьому ризик виникнення містків холоду виключається, оскільки всі стики перевіряються на герметичність.

Така технологія дозволяє випускати надійні, довговічні та енергоефективні конструкції. Тому будівлі готові до експлуатації відразу після завершення монтажних робіт на об'єкті.

Чому вам вигідно замовити модульні будівлі у нас?

Наша компанія стабільно працює з 2013 року. Щороку ми виконуємо десятки проєктів різної складності, функціонального призначення, об'єму. Серед наших клієнтів — лідери у своїх галузях. Вони мають вражаючі можливості, їхній їхній статус дозволяє обрати будь-якого підрядника — кращого у сфері будівництва модульних будівель. Вони обрали нас.

Наші послуги складно віднести до таких, які могли б багато разів знадобитися підприємству за час його існування (більшість компаній займається спорудженням будинків не надто часто), але навіть з урахуванням цих обставин у нас багато постійних клієнтів. Ми вважаємо це високим показником і запрошуємо до співпраці!

< Всі Новини

Свіжі Новини

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
AV-modul. Торговий павільон — що це таке?
Торгівельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.
AV-modul. Потрібен модульний магазин?
Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам