Меню:
ua en ru

Потрібен модульний магазин?

AV-modul. Модульний магазин виробництва АВ-Модуль груп | АВ-Модуль груп

Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.

У вашого придбання буде впізнаваний дизайн, корпоративний стиль і все, що є необхідним для негайного початку експлуатації. До того ж ви легко зможете розташувати свої торговельні точки в районах з максимальним купівельним трафіком і мінімальною кількістю конкурентів поблизу. А в разі потреби — так само легко перемістити магазини в більш вигідну локацію.

Такий розвиток подій може бути здійснено, якщо реалізувати задумане ви вирішили за допомогою малих архітектурних форм (МАФів) або, як тепер говорять, тимчасових споруд (ТС). І ця можливість з'явилася у вас завдяки технології будівництва модульних споруд, яку успішно застосовує компанія «АВ-Модуль груп».

Ви — загадуєте бажання, ми — виконуємо!

Це ваш бізнес, тому ключові моменти, звичайно ж, вказуєте ви. Наприклад, від того, які товари будуть продаватися у ваших магазинах, залежить необхідна площа торгових залів і допоміжних приміщень, додаткове обладнання та наявність відповідних комунікацій. Визначальне значення для вашого майбутнього прибутку має вибір місць, в яких будуть встановлені торгові точки.

Залежно від того, що в них продається, це можуть бути жваві перехрестя або спальні райони, майданчики на території студентських містечок або зони відпочинку, діловий центр міста з безліччю офісів або зелений бульвар неподалік від автомобільної парковки.

Щойно ви визначитеся з основними параметрами, фахівці компанії «АВ-Модуль груп» виконають наступні дії:

  • вам буде представлений проєкт модульної споруди магазина з урахуванням всіх необхідних нюансів; після проведення узгоджень технічна документація надійде у виробничий відділ;
  • у заводських умовах з використанням сучасного обладнання будуть зібрані модулі магазинів;
  • кожну будівлю майбутньої мережі ваших магазинів буде доставлено у вигляді окремих модулів до місця установки і змонтовано протягом 1-2 днів.

Далі виконуються оздоблювальні роботи, проводиться підключення комунікацій, встановлюється необхідне обладнання. І все. Залишається тільки дати рекламу про відкриття, завезти товар і — приступати до отримання прибутку.

Які вигоди отримує власник мережі магазинів, що замовив модульні будівлі?

Насамперед, позначимо основні переваги каркасно-модульної технології над капітальним будівництвом:

  • спрощене узаконення будівлі;
  • велика кількість архітектурних, дизайнерських рішень, варіантів кольору;
  • відносно короткий термін виконання;
  • підсумкова вартість проєкту значно нижча, ніж при капітальному будівництві.

Замовляючи міні-маркет або будь-яке інше торгове приміщення на заводі, клієнт позбавляється як необхідності займатися будівництвом, так і потреби вирішення безлічі пов'язаних з цим складних завдань.

Але головне, що ви отримуєте при замовленні модульних магазинів, це висока швидкість будівництва, мінімум витрачених ресурсів, доступна ціна, простота і витонченість технічних рішень. А отже — максимально швидка окупність. Іще є не настільки істотні, але вельми приємні бонуси:

  • мобільність — модульні будівлі не потребують капітального фундаменту і можуть бути з легкістю переміщені;
  • можливість створення унікального впізнаваного дизайну магазинів для відбудови від конкурентів;
  • потенціал для розширення мережі за рахунок швидкого введення нових магазинів згідно з готовим проєктом.

Якщо вже вам пощастило дізнатися цю новину раніше від інших, значить — час працює на вас. Встигніть попереду своїх конкурентів замовити модульний магазин в компанії «АВ-Модуль груп» за найбільш вигідною ціною.

< Всі Новини

Свіжі Новини

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
AV-modul. Торговий павільон — що це таке?
Торгівельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.
AV-modul. Каркасні побутові будиночки — універсальне рішення для бізнесу та побуту
Побутовий будиночок являє собою підсобне приміщення, призначене для тимчасового перебування людей, зберігання робочих інструментів, обладнання, а також для подібних виробничих та побутових цілей.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам