Меню:
ua en ru

Каркасні побутові будиночки — універсальне рішення для бізнесу та побуту

AV-modul. Каркасна битовка виробництва АВ-Модуль груп | АВ-Модуль груп

Побутовий будиночок являє собою підсобне приміщення, призначене для тимчасового перебування людей, зберігання робочих інструментів, обладнання, а також для подібних виробничих та побутових цілей.

Зазвичай це компактні, легко переміщувані будівлі, що виконані у вигляді контейнерів або такі, що їх можна зібрати з окремих модулів. Призначення таких споруд може бути різним: на виробництві — для організації мобільного офісу (виконробська), як приміщення для тимчасового проживання робітників, склад, пост охорони, медпункт або для інших господарсько-побутових потреб; у приватному користуванні — літня кухня, дачний будиночок, гостьовий котедж, склад інвентарю, господарський блок або тимчасова будівля при спорудженні будинку.

Як влаштований побутовий будиночок?

Побутові будиночки, залежно від призначення, можуть складатися з різноманітних блоків, мати різні конфігурацію, внутрішній устрій, матеріал оздоблення внутрішніх поверхонь і т. ін.

Система металевих побутових будиночків, що подібно до конструктора Lego збирається з модулів, дозволяє оперативно монтувати приміщення різної площі та конфігурації. Для монтажу дерев'яного побутового будиночка на підготовлену горизонтальну поверхню — це може бути відсипана і утрамбована площина або тимчасовий стовпчастий фундамент із шлакоблоків — встановлюється міцний сталевий каркас.

Стіни, підлога і стеля, що містять всередині теплоізоляційні матеріали, збирають у заводських умовах. На майданчик для монтажу вони надходять вже в готовому вигляді. Зовнішня поверхня стін обшивається профільним листом, колір якого може бути обраний замовником по таблиці RAL.

Внутрішні поверхні побутових будиночків найчастіше обшиваються листами OSB-3 — вологостійким, міцним, екологічно бездоганним матеріалом. Залежно від цільового призначення пропонується відповідна комплектація і додаткове оздоблення приміщення. Наприклад, офісні вагончики можуть обшиватися всередині ламінованим ДСП, мати додаткові вікна, що оснащені захисними ролетами.

Покрівля може бути пласкою (передбачає можливість монтажу другого ярусу), односхилою або двосхилою, здебільшого вона обшивається профлистом. Для цих конструкцій передбачені металопластикові вікна, внутрішні двері з МДФ, зовнішні — сталеві. У такі приміщення легко монтуються всі необхідні комунікації.

Переваги побутових будиночків

Каркасні та модульні побутові приміщення вигідні, передусім, через низьку вартість. Крім того, металеві побутові будиночки довговічні: у будівельних організаціях, незважаючи на жорсткі умови експлуатації та часті перевезення, вони служать не менше 20 років. Інші важливі переваги каркасних побутових будиночків такі:

  • простота і короткий термін зборки та запуску в експлуатацію;
  • мобільність — оскільки вони мають невелику вагу і не потребують капітального фундаменту;
  • багатофункціональність та універсальність — легко змінити конфігурацію, модифікувати, переобладнати під будь-які потреби.

При використанні каркасних і модульних побутових будиночків як для виробничих цілей, так і в приватному господарстві в них можна без надмірних зусиль завести будь-які інженерні комунікації, оснастити необхідним обладнанням, організувати комфортні умови і дотримати привабливий зовнішній вигляд.

Де вигідно замовити побутовий будиночок?

Придбати каркасний побутовий будиночок, спеціально розроблений і змонтований саме за вашими потребами, ви можете в компанії «АВ-Модуль груп». Висока кваліфікація, багатий досвід і бездоганна репутація наших фахівців у поєднанні з використанням передових технологій, професійного устаткування і якісних матеріалів від перевірених постачальників дозволяють нам з упевненістю заявити: ви залишитеся задоволені результатом.

Звертайтеся прямо зараз!

< Всі Новини

Свіжі Новини

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
AV-modul. Торговий павільон — що це таке?
Торгівельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.
AV-modul. Потрібен модульний магазин?
Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам