Меню:
ua en ru

Торговий павільон — що це таке?

AV-modul. Торговий павільйон — що це таке? | АВ-Модуль груп

Торгівельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.

Такий об'єкт може бути виконаний як у вигляді окремої будови, так і у вигляді споруди з замкнутим простором, що знаходиться всередині торгового центру. Павільйон має торговельний зал і передбачає наявність одного або кількох продавців.

У чому полягає різниця між торговельним павільйоном і магазином наочно видно з наведеної таблиці.

Основні параметри Магазин Торговельний павільйон
фіксованість на місцевості капітальна будова тимчасова споруда, може бути переміщена на нове місце
фундамент є немає
асортимент здебільшого декілька груп товарів товари однієї групи
складські приміщення є немає
персонал адміністратори, мерчендайзери, продавці-консультанти, вантажники, касири, прибиральниці один або два продавці (рідше — кілька), які поєднують всі необхідні функції
приміщення для персоналу є немає
інженерно-технічні комунікації в повному обсязі: водопостачання і відведення каналізації; теплопостачання; електропостачання; вентиляційні системи і кондиціонери та ін. у мінімально необхідному обсязі
меблі та обладнання в повному обсязі у мінімально необхідному обсязі

Як побудувати торговельний павільйон?

Коли вже вибрано місце, де буде стояти павільйон, розрахований передбачуваний товарообіг, придбаний проєкт і отримані відповідні дозволи, приходить час будівельних робіт. Для павільйону невеликого розміру фундамент не потрібний; але рівний бетонний майданчик — не завадить.

Якщо планується будівництво більшого об'єкта, зазвичай використовується полегшена стрічкова або стрічково-стовпчаста армована бетонна основа.
Збирається металевий каркас, до якого в подальшому кріпляться стіни, підлога і дах.

При виборі профілю слід враховувати його вагу, крім того, береться до уваги значна парусність каркасної споруди, яка також відчутно збільшує навантаження на основу. Монтуючи елементи будови до каркасу, потрібно подбати про гарну гідроізоляцію і якісні теплоізоляційні матеріали.

З чого краще побудувати торговельний павільйон?

Міцність і надійність конструкції залежить від каркасу, тому для його виготовлення найкраще використовувати профіль з високоміцної низьковуглецевої сталі з антикорозійним покриттям. Зовнішню частину стін зазвичай виконують з листового металевого профілю, внутрішню — з плит ДСП, OSB або подібних; проміжок між зовнішньою і внутрішньою поверхнями заповнюють теплоізоляційними матеріалами.

Для підлоги і стелі також застосовується багатошарова конструкція, що включає оцинкований лист, елементи опорного каркаса, гідро- і теплоізоляцію, плити ДСП та чистове покриття. Для покрівлі використовують відповідні покрівельні матеріали.

Скільки коштує поставити торговельний павільйон?

Щоб розрахувати орієнтовну вартість будівництва торговельного павільйону з нуля, до кошторису — з урахуванням матеріалів і робіт — потрібно включати наступні позиції:

  • заливання бетонної основи;
  • виготовлення і монтаж каркаса;
  • зовнішнє обшивання профнастилом;
  • монтаж гідро- і теплоізоляційних матеріалів;
  • встановлення покрівельного профнастилу на дах;
  • складання підлоги з використанням гідроізоляції та вологостійких плит OSB;
  • прокладання ПВХ-каналів і оснащення їх електропроводкою;
  • монтаж металопластикових вікон;
  • встановлення вхідних дверей.

На кінцеву вартість павільйону будуть істотно впливати проєкт споруди, його розміри, вибір матеріалів, оцінка монтажних робіт підрядником.

Де купити торговельний павільйон?

Для оптимізації виробничого процесу будівництва можна замовити торговельний павільйон в компанії «АВ-модуль group». У нас ви можете замовити виготовлення і монтаж споруди за наявним у вас проєктом або вибрати відповідний варіант з нашого каталогу. Можна також замовити розробку ексклюзивного проєкту під ваші потреби.

Ми працюємо по всій території України. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців.

< Всі Новини

Свіжі Новини

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
AV-modul. Потрібен модульний магазин?
Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.
AV-modul. Каркасні побутові будиночки — універсальне рішення для бізнесу та побуту
Побутовий будиночок являє собою підсобне приміщення, призначене для тимчасового перебування людей, зберігання робочих інструментів, обладнання, а також для подібних виробничих та побутових цілей.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам