Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
При цьому внутрішнє оформлення є не менш важливою естетичною складовою загального враження, одержуваного цільовою аудиторією від відвідування магазину. Тому облицювання торговельного павільйону вимагає вдумливого підходу.
У цій статті коротко описані використовувані для торговельних павільйонів сучасні облицювальні матеріали, а також вказані способи обігріву цих приміщень у зимовий період.
Матеріали зовнішнього облицювання окремо розташованих торговельних
павільйонів
Локальні торговельні точки являють собою основу у вигляді металевого каркаса з закріпленими на ньому панелями — стінами, матеріалом для яких може бути:
- листовий металевий профіль;
- алюмінієві композитні панелі;
- скляні елементи в металевих каркасах (як прозорі, так і пофарбовані, в тому числі — дзеркальні);
- металопластиковий профіль (в тому числі — такий, що імітує обробку деревом або натуральним каменем).
До цього ж, непрозорі панелі усередині мають шар теплоізоляційних матеріалів. У багатьох випадках вважається популярним фарбування або оштукатурювання стін зовні, а також використання фасадної плитки.
Як обшити торговельний павільйон всередині
Для обробки внутрішнього простору торговельного павільйону застосовуються матеріали, що виготовляються з використанням різних технологій.
Для стін:
- деревні плити — ДСП, ДВП, МДФ, OSB;
- пластик — безшовний, екструдований, рейковий;
- гіпсокартон.
Для покриття підлоги підходять:
- керамічна плитка — один з найбільш поширених варіантів;
- керамограніт — зносостійкий та міцний;
- лінолеум — найдешевший матеріал.
Для обшивання стелі зазвичай використовують:
- гіпсокартон;
- пластик;
- ДВП.
На всій території України підприємцям важливо знати, як утеплити торговельний павільйон. А досягається це завдяки шару теплоізоляційних матеріалів, які розміщені між зовнішньою і внутрішньою поверхнями стін, підлоги і стелі. Окрему увагу слід приділяти ізоляції містків холоду. А також — системі обігріву торговельного павільйону в холодну пору року.
Як обігріти торговельний павільйон взимку?
Варіантів вирішення питання, що винесене в підзаголовок, досить багато. Вони розрізняються як в плані вартості реалізації, так і ціною подальшої експлуатації. Очевидним є прийняття рішення, чим опалювати торговельний павільйон — ще на етапі його проєктування. Наведемо найбільш популярні системи обігріву торговельних павільйонів:
1. Водяний обігрів — передбачає використання індивідуального водогрійного котла — газового, електричного, рідше твердо- або рідкопаливного. Гаряча вода подається по трубопроводах до радіаторів, конвекторів або в систему «теплої підлоги».
2. Повітряний обігрів — спеціальні припливні установки, що подають нагріте повітря в приміщення.
3. Електричний обігрів — масляні радіатори, електричні конвектори, пристрої інфрачервоного випромінювання, електрична «тепла підлога».
Замовити проект, виготовлення і монтаж сучасного торговельного павільйону, оснащеного системою опалення, електропостачання та вентиляції ви можете в компанії «АВ-Модуль group». Ми пропонуємо високу якість, мінімальний термін реалізації, прийнятні ціни.