Меню:
ua en ru

Чим облицьовують торговельні павільйони

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони | АВ-Модуль груп

Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.

При цьому внутрішнє оформлення є не менш важливою естетичною складовою загального враження, одержуваного цільовою аудиторією від відвідування магазину. Тому облицювання торговельного павільйону вимагає вдумливого підходу.

У цій статті коротко описані використовувані для торговельних павільйонів сучасні облицювальні матеріали, а також вказані способи обігріву цих приміщень у зимовий період. 

Матеріали зовнішнього облицювання окремо розташованих торговельних 
павільйонів 

Локальні торговельні точки являють собою основу у вигляді металевого каркаса з закріпленими на ньому панелями — стінами, матеріалом для яких може бути: 

 • листовий металевий профіль; 
 • алюмінієві композитні панелі; 
 • скляні елементи в металевих каркасах (як прозорі, так і пофарбовані, в тому числі — дзеркальні); 
 • металопластиковий профіль (в тому числі — такий, що імітує обробку деревом або натуральним каменем). 

До цього ж, непрозорі панелі усередині мають шар теплоізоляційних матеріалів. У багатьох випадках вважається популярним фарбування або оштукатурювання стін зовні, а також використання фасадної плитки. 

Як обшити торговельний павільйон всередині 

Для обробки внутрішнього простору торговельного павільйону застосовуються матеріали, що виготовляються з використанням різних технологій. 

Для стін: 

 • деревні плити — ДСП, ДВП, МДФ, OSB; 
 • пластик — безшовний, екструдований, рейковий; 
 • гіпсокартон. 

Для покриття підлоги підходять: 

 • керамічна плитка — один з найбільш поширених варіантів; 
 • керамограніт — зносостійкий та міцний; 
 • лінолеум — найдешевший матеріал. 

Для обшивання стелі зазвичай використовують: 

 • гіпсокартон; 
 • пластик; 
 • ДВП. 

На всій території України підприємцям важливо знати, як утеплити торговельний павільйон. А досягається це завдяки шару теплоізоляційних матеріалів, які розміщені між зовнішньою і внутрішньою поверхнями стін, підлоги і стелі. Окрему увагу слід приділяти ізоляції містків холоду. А також — системі обігріву торговельного павільйону в холодну пору року. 

Як обігріти торговельний павільйон взимку? 

Варіантів вирішення питання, що винесене в підзаголовок, досить багато. Вони розрізняються як в плані вартості реалізації, так і ціною подальшої експлуатації. Очевидним є прийняття рішення, чим опалювати торговельний павільйон — ще на етапі його проєктування. Наведемо найбільш популярні системи обігріву торговельних павільйонів: 

1. Водяний обігрів — передбачає використання індивідуального водогрійного котла — газового, електричного, рідше твердо- або рідкопаливного. Гаряча вода подається по трубопроводах до радіаторів, конвекторів або в систему «теплої підлоги».
2. Повітряний обігрів — спеціальні припливні установки, що подають нагріте повітря в приміщення.
3. Електричний обігрів — масляні радіатори, електричні конвектори, пристрої інфрачервоного випромінювання,  електрична «тепла підлога». 

Замовити проект, виготовлення і монтаж сучасного торговельного павільйону, оснащеного системою опалення, електропостачання та вентиляції ви можете в компанії «АВ-Модуль group». Ми пропонуємо високу якість, мінімальний термін реалізації, прийнятні ціни.

< Всі Новини

Свіжі Новини

AV-modul. Торговий павільон — що це таке?
Торгівельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.
AV-modul. Потрібен модульний магазин?
Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.
AV-modul. Каркасні побутові будиночки — універсальне рішення для бізнесу та побуту
Побутовий будиночок являє собою підсобне приміщення, призначене для тимчасового перебування людей, зберігання робочих інструментів, обладнання, а також для подібних виробничих та побутових цілей.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам