Меню:
ua en ru

Сучасні модульні будівлі на замовлення — довіру виправдано!

AV-modul. Сучасні модульні будівлі під замовлення | АВ-Модуль груп

Вінницька компанія ТОВ «АВ-Модуль груп» вже більше 12 років випускає високоякісні модульні будівлі. Це не тільки малі архітектурні форми у вигляді торгових павільйонів, кіосків, побутових приміщень, КПП, але також і дачі, котеджі, каркасні будинки.

Застосування новітнього професійного обладнання, сучасних технологій, завжди високоякісних матеріалів від перевірених постійних постачальників дозволяє компанії виробляти повністю укомплектовані та готові до використання споруди. Конструкторсько-технічний відділ компанії розробляє проекти модульних будівель з урахуванням вимог замовника і відповідно до його фінансових можливостей.

При цьому завжди закладається висока якість кінцевого продукту. На виробничих лініях підприємства працюють кваліфіковані працівники — справжні професіонали своєї справи. За місяць монтується модульних споруд і каркасно-панельних будинків загальною площею до 500 м2.

Звернувшись в компанію ТОВ «АВ-Модуль груп», після всіх необхідних узгоджень, ви отримуєте готові до експлуатації якісні модульні споруди — з урахуванням заявлених вимог, в найкоротший термін і за оптимальною ціною.

Компанія ТОВ «АВ-Модуль груп» є переможцем конкурсів "Компанія року 2019" і "Вибір споживача 2018" і нагороджена за їх підсумками, першоджерело - https://ukr-centr.com.ua/card.php?id=556167 . 

< Всі Новини

Свіжі Новини

AV-modul. Чим облицьовують торговельні павільйони
Кожен власник торговельного павільйону розуміє, що зовнішній вигляд споруди має суттєвий вплив на ефективність залучення уваги потенційних покупців, формування позитивного образу і впізнаваності бренду компанії.
AV-modul. Торговий павільон — що це таке?
Торгівельний павільйон — це тимчасова споруда, яка не має фундаменту, призначена зазвичай для товарів однієї групи.
AV-modul. Потрібен модульний магазин?
Ви можете купити магазин або навіть кілька магазинів для створення мережі роздрібної торгівлі — за найпривабливішими цінами.

Ми перетелефонуємо Вам протягом 30 хвилин

* Ви погоджуєтеся на обробку особистих даних. Особисті дані не передаються третім особам